Zoárd-napi Sokadalom

 2019. június 14-15-16.

részletes program - Nagyszínpad     

 

2019.06.14. (péntek) Hagyományok napja

16:00     Lovas- és helyi művészeti csoportok felvonulása

17:00     Megnyitó

18:00     Kovács Nóri – „Ami a szívemen” c. koncertje

20:00     Pápai Joci élő koncert

21:00     Tüzes íjász bemutató -Kelet Tüze Íjász Egyesület

                              

2019.06.15. (szombat) Családi nap  

7:00-10:00           I. Zoárd-napi Horgászverseny

8:00-12:00           Zoárd-napi Halászléfőző verseny

9:00-15:00           Zoárd-napi kerékpáros örökségtúra

12:30     Főzőverseny és horgászverseny díjátadó

13:00     Megyei Néptánc Gála - Fellépnek: Nyírség Táncegyüttes, Szatmár Táncegyüttes, Árvalányhaj Hagyományőrző Együttes

14:30     4 for Dance Együttes

17:00     G.w.M. gitáros műsora

18:30     Karmapirin Zenekar élő koncert

20:00     Kowalsky meg a Vega élő koncert

21:30     Mécsesúsztatás a Krasznán        

               

2019.06.16. vasárnap Sport nap       

9:00       Zoárd-napi Kutyaszépségverseny

9:00       Zoárd-napi Fogathajtó Verseny – Helyszín: Vitka, víztorony

9:00       Kerékpárverseny-Magyar Bajnokság

10:00     Csivava show

15:00     Gabitriál- kerékpáros bemutató

15:30     Díjátadók

16:00     Vidám Manók együttes gyerekkoncertje

16:45     Gabitriál- kerékpáros bemutató

18:00     Sasvári Sándor koncert

19:00     Szabolcs Megye Lordjai és a Miladyk- musical és magyar slágerek

21:00     Záróbuli

               

 

Romkocsma kisszínpad 

               

2019.06.14. (péntek)    

21:30     Rico Flash és Filep Aurél

22:00     Retro Disco Zenél: Mayorosh

               

2019.06.15. (szombat) fellépő neve

15:00     Kovácsovics Fruzsi gyerekkoncert

16:00     Keszekusza varázspálcája- öko-mese musical a Múzsák Társulat előadásában

17:45     Tóth Edu a Dumaszínház művésze

21:30     Rockwise Zenekar koncertje

               

2019.06.16. vasárnap   

13:00     Pufi pantomim színház

14:00     Wesley János Többcélú Alapítványi Iskola Gemzsei Tagintézvény - Szivárvány bábcsoport  bábelőadása

14:30     Gabriella Mozgásművészeti Stúdió növendékei

15:00     Pufi pantomim színház

16:00     Pufi pantomim színház

17:00     Szobácsi Gergő a Dumaszínház művésze

 

 

Kísérő programok:          

Vidámpark, Romkocsma az ÁFÉSZ udvarban, Népművészeti-és kirakodóvásár, Ünnepi könyvhét, Élő csocsó, Pufi pantomim színház, Sétahajózás a Krasznán